• 13 lipca 2024

Zacznijmy w ten poniedziałek od odrobiny wiedzy o tym, jak powstaje farba drukarska. Nic dziwnego, że uwielbiamy tu farbę drukarską.

Przygotuj się na najlepszy film, który pokazał nam, jak powstaje farba drukarska.

"A Chief Ink Maker pokazuje, jak powstaje kolor i farba drukarska z surowych składników - proszku, lakieru i pasji. Wszystko, co projektanci i drukarze muszą wiedzieć o tym procesie, wyzwaniach i radości z produkcji atramentu".

Jak fajnie jest odkrywać podzbiór zawodu, który wszyscy kochamy - Drukarstwo.

Mam mieszane atramenty i napełnione tace z tuszem, ale nigdy tak naprawdę nie zastanawiam się nad tym, w jaki sposób powstaje druk. Jak doszło do połączenia tych składników? Jak się je miesza i miesza? Ten film rozpoczyna się na początku i rozbija wszystko w procesie, aż farba trafi na tacę z tuszem w prasie drukarskiej.

Choć film ten ma już kilka lat, jest doskonałym przypomnieniem pasji i precyzji, z jaką podchodzimy do produkcji drukowanych przedmiotów, których wciąż używamy i na których codziennie polegamy.

Czy ten film jest dla Ciebie edukacyjny? Dowiedziałeś się dziś czegoś nowego? Chętnie dowiemy się o tym w sekcji komentarzy poniżej.

Top