• 23 maja 2024

Papier ksero

Dość często zwracamy uwagę na wybór dobrego modeli drukarki, korzystamy z tonerów wysokiej jakości i tuszów, jednak zapominamy o papierze i jego wybór jest czystym przypadkiem. Jednak to błąd, bo na jakość wydruków ma wpływ nie tylko sprawność urządzenia i stan tonera czy tuszu, ale także rodzaj papieru na jakim będzie się drukować.

Najczęściej używa się papieru w rozmiarze A4 a wiec 210 na 297 mm. To papier, który pasuje praktycznie do wszystkich drukarek domowych i używa się go także w większości biurowych urządzeń. Na rynku wybór takich arkuszy jest bardzo duży, różnią się gramaturą papieru a także poziomem bieli. Przygotowaliśmy więc zestawienie, w którym znajdziecie informację o tym jak będzie można wybrać dobry papier do drukarki.

Papier Polspeed biurowy A4 500 arkuszy

Papier Polspeed A4 to niezawodny wybór do codziennego użytkowania. Gwarantuje szybkie drukowanie, kopiowanie i jedno i dwustronne. Przeznaczony do urządzeń biurowych, w szczególności odpowiedni do drukarek atramentowych a także do szybkich laserowych urządzeń. Jest to papier oznaczony jako papier do drukarki i ksero, sprzedawany w formacie A4 z gramaturą 80 g/m2.

Papier International Paper ksero POLJET 250 arkuszy

Biały, bezdrzewny papier kserograficzny, który idealnie nadaje się do dokumentów, które zawierają teksty oraz wykresy. Sprawdzać się będzie także w przypadku urządzeń kopiujących wysokonakładowych. Przeznaczony będzie do korespondencji zewnętrznej, raportów, które mają kolorowe grafiki oraz wykresy. Papier charakteryzuje się tym, że ma wyjątkową intensywność bieli. Otrzymuje również większą grubość oraz sztywność i dzięki temu możliwy jest dwustronny zadruk bez obaw o zakleszczenie.

Papier kserograficzny

Papier POLJET jest produkowany jest z zastosowaniem technologii ColorLok, który będzie gwarantował błyskawiczne wysychanie druku a także pogłębione odcienie czerni, jednolite intensywne kolory. Dane techniczne:- Format papieru A4- Gramatura (g/m²) 90- Białość (CIE) 166+-2- Nieprzezroczystość (%) 94+2/-1- Grubość (µm) 120+-3- Gładkość (wg. testu Bendtsen) 160+-50Papier nadaje się do drukowania materiałów szkoleniowych, raportów i nośników komunikacji biznesowej, można na nim drukować ulotki oraz broszury, prezentacje i oferty handlowe.

Papier Pollux A4 500 arkuszy

To kolejny papier w formacie A4 z dobrym poziomem białości sprzedawany w gramaturze 80g/m2. Ma wysoki poziom nieprzeźroczystości. Produkowany jest z zastosowaniem technologii ColorLok. Pozwala na uzyskiwanie realistycznego odwzorowania różnych wykresów oraz tabel. Charakteryzuje się tym, że praca drukarek i kopiarek z tym papierem jest bezproblemowa, szybka, bez obaw o awarię.

Papier Xerox Premier A4 500 arkuszy

Premier to typowy papier w klasie A, był pierwszym w historii papierem przeznaczonym do kopiarek. To papier, który przygotowany został przez specjalistów marki Xerox. Premier zapewnia bardzo dobrą jakość wydruków. Może być stosowany w drukarkach laserowych, atramentowych a także w kopiarkach. Niski stopień przeźroczystości pozwala na stosowanie go przy dwustronnym kopiowaniu oraz drukowaniu. 

Więcej na stronie sklepu >>

Top