• 13 lipca 2024

Drukowanie laserowe kolorowe

Papier ksero A4 COLOR COPY STYLE

Color Copy Style to wyjątkowy kremowy, elegancki papier do systemów drukowania laserowego w formie kolorowej. Będzie to opcja gwarantująca wszystkim wydrukom szlachetny wygląd. Produkt posiada certyfikat starzenia ISO 9706, produkowany jest w sposób przyjazny dla środowiska. Wysoki stopień gładkości a także elegancki naturalny kolor sprawią, że będziemy mieli doskonałe efekty np. w momencie realizacji kolorowych reprodukcji, wyrazistych tekstów a także przy monochromatycznych wydrukach. Color Copy Style to idealna opcja do prezentacji, wykresów, grafik czy szablonów, do wszystkich drukowanych aplikacji. Będzie to opcja dobra do komunikacji biurowej i druku cyfrowego. Posiada przeźroczyste opakowanie przeznaczone do wielokrotnego zamykania. Dostępny także w rozmiarze A3.

Papier ksero A4 COLOR COPY 220g

Specjalistyczny papier satynowy przeznaczony do druku laserowego, który spełnia wymagania najnowocześniejszych kopiarek i drukarek. Idealna biel i doskonała jakość struktura papieru sprawiają, że nanoszenie tonera będzie optymalne, będziemy mieli idealnie oddany kolor kopii, wysoką jakość w każdej sytuacji. Idealny do prezentacji, raportów sprzedaży czy dokumentów o charakterze biznesowym. Posiada przeźroczyste opakowanie do zamykania wielokrotnego. Produkt sprzedawany jest także w rozmiarze A3, otrzymuje wysoką białość.

Papier ksero kolorowy

Papier ksero A4 COLOR COPY COATED GLOSSY 200g

Wysokiej jakości biały, satynowany papier do kolorowych kopiarek, drukarek laserowych. Występuje w dwóch rodzajach specjalnej powierzchni. Silk to unikalne połączenie wysokiej białości i jedwabistej powierzchni a także Glossy unikalne połączenie białości oraz błysku. Idealny do wydruku zdjęć obustronnego, prezentacji, raportów oraz innych wysokiej jakości dokumentów biznesowych. Nietoksyczny i przyjazny środowisku. Posiada przeźroczyste opakowanie do wielokrotnego zamykania. Dostępny także w wyższej gramaturze 250 a także w rozmiarze A3.

Papier ksero A3 COLOR COPY COATED SILK 200g

Wysokiej jakości biały satynowany papier do kolorowych drukarek a także kopiarek. Występuje tutaj również powierzchnia Silk połączenie białości i powierzchni jedwabistej a także specjalna opcja Glossy, połączenie białości a także błysku. Idealny do obustronnego wydruku zdjęć, prezentacji, raportów a także innych dokumentów biznesowych, gdzie jakość wydruku będzie miała duże znaczenie. Nietoksyczny a także przyjazny środowisku. Posiada przeźroczyste opakowanie wielokrotnego zamykania. Na zamówienie dostępny także w formacie SRA3 i przy wyższej gramaturze 250.

DNS® Premium

Idealny papier do druku cyfrowego, offsetowego oraz preprintu. Wyjątkowa sztywność arkuszy zapewnia bezproblemową pracę w urządzeniach drukujących. Wysoki współczynnik białości zapewnia doskonały kontrast dla tekstów i grafiki. Matowe wykończenie papieru podnosi jego wartość estetyczną i ogólne wrażenie raportów rocznych, broszur i ulotek. Papier matowy jest postrzegany nie tylko jako bardziej elegancka propozycja, ale także będzie przyciągał czytelnika.

Top